Populárnu moderátorku, ktorej hlas nám nielen prostredníctvom rádiového vysielania spríjemňuje všedné dni, potrápilo zdravie. Obľúbená spíkerka Dagmar Didiana Dianová sa tak už po druhýkrát v priebehu krátkeho obdobia ocitne v starostlivosti odborníkov.

Usmievavá plavovláska len prednedávnom absolvovala estetický zákrok na tvári týkajúci sa úpravy spadnutých viečok. Kráske zmena parádne prospela a po zákroku sa celá rozžiarila.

didiana

Hoci by sa mohlo zdať, že Didiana si po vydarenej operácii bude užívať veľkú radosť, osud to zariadil inak – známej blondínke sa vypomstilo precenenie vlastných síl a na snahu pomôcť nepekne doplatila. Moderátorka totiž chcela doma vypratať dvor, no sťahovanie ťažkého predmetu bolo, bohužiaľ, nad jej sily.

„Mám druhýkrát v živote pruh, preto už dlhšiu dobu necvičím, lebo ma to bolí. Musím ísť na operáciu,“ priznala hviezda z Fun rádia v jojkárskej relácii Top Star, nakoľko sa kvôli vážnym ťažkostiam a silnej bolesti musela na istý čas vzdať aj obľúbených pohybových aktivít. Didiane, samozrejme, prajeme, aby operácia dopadla čo najlepšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Didiana

Zdroj: TV JOJ | Foto: Instagram/didiana_original