Hoci je tehotenstvo vnímané ako jedno z najkrajších období v živote ženy, požehnaný stav so sebou môže priniesť nepríjemné chvíle. Svoje o tom vie aj známa česká herečka, ktorá napriek obrovskej radosti z otehotnenia vo vyššom veku prežíva bolestivé obdobie.

Populárna česká herečka a moderátorka Miluše Bittnerová ukrývala sladké tajomstvo dlhé mesiace. Dôvodom bol najmä fakt, že dieťatko privedie na svet po 40-tke, a preto nechcela nič zakríknuť.

Miluše Bittnerová

Hoci blondínka srší šťastím, momentálne musí čeliť nemalým zdravotným ťažkostiam.  Hviezda Českého rozhlasu si totiž v dôsledku neočakávanej nehody vážne poranila meniskus na pravom kolene, v dôsledku čoho skončila až na invalidnom vozíku, ktorý ju bude sprevádzať minimálne do pôrodu.

Keďže sa umelkyňa nachádza už v ôsmom mesiaci gravidity, operácia odštiepnutého meniskusu momentálne nie je možná. Či sa zákrok podarí uskutočniť po narodení bábätka, je tiež otázne, keďže by známa tehuľka chcela drobca kojiť čo najdlhšie. Herečke prajeme veľa síl a rýchle uzdravenie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Bittnerová

Zdroj: Facebook/Miluše Bitttnerová | Foto: Facebook/Miluše Bittnerová, Instagram/extracelebrity, Pixabay.com