Pôrod speváčky Moniky Bagárovej je doslova na spadnutie, a tak bude Monča už o pár dní nasledovať celebritné mamičky tanečnicu Ivanku Gáborík či moderátorku Eriku Judínyovú. Pred svojím veľkým dňom však ešte československá hviezdička stihla nafotiť sériu krásnych fotografií, ktoré doslova vyrážajú dych.

Monika Bagárová už ráta do svojho pôrodu posledné dni, počas ktorých sa ešte snaží zveľaďovať spoločný príbytok s priateľom, MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. To, či úspešnú speváčku uvidíme zasadať v porotcovskom kresle SuperStar aj počas konečného finále, je tak momentálne vo hviezdach.

Monika Bagarova mama

25-ročná Češka napriek vysokému štádiu tehotenstva stále žiari a pokiaľ by nemala veľké bruško, zrejme by do nej málokto povedal, že čaká dieťatko. Dôkazom je niekoľko umeleckých fotografií, ktoré stihla Monika nafotiť krátko pred narodením svojej dcérky.

Pri rozklikávaní snímok, ktoré speváčka zverejnila na Instagrame, si možno mnohí spočiatku mysleli, že je budúca mamina pod kabátom nahá, avšak ako sa ďalej ukázalo, bol to iba očný klam, spôsobený elegantným bodíčkom béžovej farby. Keď sa k tomu pridal biely kabát, vysoké sandálky, dokonalý make-up a uhladený cop v kombinácii s visiacimi náušnicami – bohyňa bola na svete!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika