Evelyn Kramerová sa s vecami – ľudovo povedané – skrátka nemazná. Preslávilo ju video, v ktorom v lese zháňala kuny, aby si mohla dovoliť zaplatiť ubytovanie v Chorvátsku, nehanbí sa priznať, ako by najradšej trávila karanténu, keby mala s kým a najnovšie za spolupráce kamaráta Fera rozosmiala mnohých „klasickým” prvoaprílovým žartíkom s tehotenstvom. 

Hádajte čo! Evelyn bude mať dievčatko! Teda, možno raz, ak práve kalendár nebude ukazovať deň bláznov. Ako ale Fero vedel, že to nebude chlapec? Pozrite si krátke video z produkcie bláznivých komikov.

Blondínka teda zatiaľ dieťa nečaká, hoci ako neraz so smiechom priznala, za dvoch jedáva tak či tak. A keďže si nemusí na seba dávať dvojnásobný pozor, môže si dovoliť „naložiť sa” do poriadne horúcej vane. Fotkami z nej najnovšie Evelyn neváhala zaskočiť, no zároveň potešiť početných fanúšikov na Instagrame, ktorí sa zhodujú, že so stúpajúcim počtom nadšených priaznivcov – a tým aj rastúcim sebavedomím – začína byť obľúbená kráska čoraz odvážnejšia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/evelynjefresh | Foto: Instagram/evelynjefresh