Svetoznáma speváčka Britney Spears priťahovala dlhé roky záujem verejnosti i médií svojim kontroverzným vystupovaním. Náhly nárast hmotnosti, kompromitujúce fotografie, ktoré ju zachytávali v nie príliš lichotivých pózach, alkoholové a drogové excesy či neslávne známe oholenie si hlavy boli po dlhú dobu jej poznávacím znamením. Z ničoho nič sa ale zo škandalóznej scény stiahla a vrátila sa ako krásna žena s perfektnou postavou a žiariacou blond hrivou.

Ako sa zdá, 35-ročná popová princezná Britney Spears má temperamentu a se*appealu na rozdávanie! Speváčka, ktorá vstala z popola ako bájny Fénix, sa môže pýšiť dokonalou postavou, ktorú pravidelne prezentuje počas koncertov v úsporných kostýmčekoch, lahodiacich najmä mužským divákom. Preto zrejme nikoho neprekvapí, že speváčka sa prednedávnom rozhodla zapózovať fotografovi celkom nahá a hriešnou snímkou sa okamžite pochválila aj na všetkých profiloch na sociálnych sieťach.

To, čo vás ale zrejme skutočne prekvapí, je spôsob, akým je Britney na snímke zaznamenaná. Ak očakávate vulgárne pózy a extravagantný make-up ste na omyle. Blondínka vyzerá na fotografii skutočne žensky a nežne, veď posúďte samé.

Kontroverznú snímku Britney Spears môžete vidieť TU!

Zdroj: Facebook, Instagram | Video: YouTube