Kali aktuálne prežíva veľmi krásne obdobie. Nielenže sa mu darí v hudbe, v rámci ktorej vydáva jeden hit za druhým, ale aj v súkromí má obrovský dôvod na každodenný úsmev. Raperova priateľka Alica totiž nosí pod srdcom ich spoločné dieťatko. A my už vieme, ako sa bude malý drobček volať!

Začiatkom septembra sme vás informovali o tom, že sa Kali stane otcom. Krátko nato publikoval na svojom Instagrame fotku, na ktorej sa už jeho partnerke Alici pekne rysovalo bruško. “Baby sú hladné a doma šecko zjedli už,” napísal k záberu raper, čím vyzradil, že ich prvorodenou ratolesťou bude dievčatko.

Kali

Pre magazín TopStar modrooký fešák prezradil, že by sa princeznička mala narodiť vo februári. A i keď lekári Alicin pôrod predpovedajú na 15. deň mesiaca, Kali dúfa, že to bude presne na Valentína, a teda v deň všetkých zaľúbených. Ďalej priznal, že bábo plánovali a taktiež spomenul i jeho meno, za ktorým je veľmi krásne a dojímavé pozadie spojené s jeho nebohou maminou.

Kali

“Keby to bol chlapec, lebo ešte stále sa tie technológie môžu mýliť, a furt to môže byť chalan, bol by to malý Leon. To nám došlo také, že pekné a milé,” vyzradil na kameru 35-ročný Koloman Magyary, pričom dodal, že by sa hodilo i k jeho priezvisku, ku ktorému sa hocijaké meno nehodí. “Tým, že to ale bude baba, tak sme vybrali meno po mojej mamine, ktorá sa normálne volala Kornélia, ale všetci ju volali Nela, takže to bude malá Nelinka,” dodal na margo mena bábätka. Zo záberov je jasne vidieť, ako sa Kali na svoje bábiku teší a dokonca prezradil aj to, že už kope.

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/dezertkalimusic, YouTube