Začalo sa to ako nevinná párty. Keď však mladý týpek pri pohľade na dievčatá v bikinách neudržal svoje myšlienky na uzde, chopil sa činu a ,,urobil sa” rovno do bazéna plného dievčat. Vtedy však ešte ani len náhodou netušil, čo svojim neuváženým konaním spôsobí.

Po tom, ako dotyčný bezhlavo ejakuoval do bazéna plného mladých dievčat, sa stalo niečo, čo nedovoľuje zdravý rozum. V ten večer sa šestnástim dievčatám vo veku 13-17 rokov podarilo neplánovane otehotnieť. Hoci to znie úplne bláznivo, celú kauzu potvrdil aj lekár.

Doktor John Suzukima tvrdí, že mladík je nadmieru plodný a jeho spermie vydržia dlhšie, než ejakulát iných mužov. Nastávajúci “Multi otecko” vôbec netušil, čo jeho ukájanie v bazéne môže spôsobiť. Dievčatám, ktoré si na narodeninovú párty 15-ročnej kamarátky plavky nevzali, padol ohromný kameň zo srdca. Oslávenkyňa sa však neočakávanému živému darčeku nevyhla.

Mladý, extrémne plodný týpek sa celý zahanbený pochválil, že je stále panic a vôbec nechápe, ako sa to mohlo stať. Vďaka tejto dychvyrážajúcej story sa v meste stal “celebritou” a dievčatám ostali len oči pre plač. Ťažko uveriť tomu, že sa tento príbeh zakladá na pravdivej skutočnosti, ale človek nikdy nevie.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.