Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Niekomu ich matička príroda nadelila viac, niekomu, žiaľ, menej. Pozrite sa na extrémne vlasatú rodinku, ktorá sa vďaka krásnemu putu a hustej hrive stala hitom internetu.

Spevák, skladateľ, model a predovšetkým úžasný otec Benny Harlem a jeho šesťročná dcérka Jaxyn, zachytávajú na umeleckých fotografiách silné puto, ktoré môže vzniknúť iba medzi otcom a dcérou. Zaujímavosťou nie je len ich samotný harmonický vzťah, ale predovšetkým nádherné husté dlhé vlasy, ktoré by im nejedna z nás mohla závidieť. Benny je pre svoju dcérku veľkým vzorom a snaží sa ju chrániť, učiť a rozvíjať tak, aby z nej jedného dňa vyrástla sebavedomá a silná osobnosť, ktorú zreteľne badať i na samotných fotografiách. Učí ju milovať samú seba, aby sa na základe toho naučila milovať aj všetko ostatné. A veru, dobre robí. Vždy predsa musíme vychádzať sami zo seba. Ako by sme mohli milovať druhých, ak nemilujeme vlastné bytie? Pozrite si krásne fotografie, ktoré vám ukážu čistú rodičovskú lásku a rozvoj sebavedomej osobnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.