Vojvodkyňa Meghan Markle sa začiatkom mája stala novopečenou maminou, keď vo veku 37 rokov priviedla na svet prvorodeného synčeka. Hoci bývalá herečka spolu s hrdým oteckom princom Harrym obrovskú radosť i dojatie zo vzácneho životného okamihu neskrývali, tváričku malého anjelika sa rozhodli pred svetom veľmi neodhaľovať – až doteraz!

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu majú momentálne plné ruky práce so starostlivosťou o bábätko, ktoré pribudlo do britskej kráľovskej rodiny šiesteho mája. Presne dva mesiace po pôrode sa uskutočnil očakávaný krst malého grófa, čo sa v šľachtických kruhoch bezpochyby považuje za veľmi významnú udalosť.

meghan markle

Malý Archie bol pokrstený v súkromnej kaplnke Windsorského zámku, pričom mená jeho krstných rodičov zatiaľ odtajnené nie sú. Pri vzácnej príležitosti však Meghan a Harry odhodili aspoň určité zábrany a verejnosť potešili neskutočne krásnymi snímkami roztomilého drobca.

Priaznivci urodzeného rodu tak majú konečne možnosť vidieť celú tváričku dieťatka zo Sussexu – Archie Harrison je hotové zlatíčko a v náručí milujúcich rodičov vyzerá absolútne spokojne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Meghan Markle Harry

Zdroj/Foto: Instagram/sussexroyal