Nadaný huslista Ondrej Kandráč s manželkou Erikou a ich dvomi deťmi sú dokonalým príkladom harmonicky fungujúcej mladej famílie, dodržiavajúcej ľudové tradície a vážiacej si pravú lásku. Do ich domácnosti onedlho pribudne tretí prírastok, na ktorý sa kompletná štvorčlenná zostava už teraz veľmi teší. Sympatickí Kandráčovci si krátko pred veľkým dňom nechali vyhotoviť profesionálne tehotenské zábery, odzrkadľujúce silnú podstatu pevného rodinného puta.

Slovenský šoubiznis zažíva nevídaný baby boom a ostro sledované celebrity sa doslova predbiehajú v tom, ktorá dokáže fanúšikov uchvátiť dychberúcejšími tehotenskými snímkami. O slovo sa najnovšie prihlásili aj vždy perfektne naladení manželia Kandráčovci, pripravujúci sa na príchod tretieho potomka.

Ondrej Kandráč Erika

Štvrtého dieťatka sa pred pár dňami dočkal aj Ondrejov skvelý kamarát a kolega Štefan Skrúcaný. Kým jeho drahá polovička sa ale počas radostného očakávania príliš neukazovala, Erika Kandráčová sa tesne pred odchodom do pôrodnice rozhodla očiam priaznivcov ulahodiť nádhernými zábermi v elegantnej ružovej róbe, kedy jej spoločnosť robili milovaní príbuzní.

Budúca trojnásobná mamina do pôrodu odpočítava posledné týždne, čo sa prirodzene odráža i na telesných krivkách. Atraktívna tmavovláska sa pýši krásne zaguľateným bruškom, pričom radovať sa môže ešte z niečoho omnoho cennejšieho – neustálej podpory od manžela a dvoch detičiek. Erika doslova celá žiari a je vidieť, že dostatočný prísun úprimnej lásky sa pre tehotnú žienku stáva tou najkrajšou ozdobou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/erika_kandracova | Foto: Instagram/erika_kandracova, bibienfoto