Oteckovia sa tešia veľkej diváckej priazni a fanúšikovia sa už nevedeli dočkať, kedy si konečne Alex a Ema povedia vytúžené ÁNO. Hoci sa zamilované hrdličky plánovali zosobášiť v tajnosti, ich plán nevyšiel a na svadbe sa napokon stretli všetci, ktorých majú novomanželia naozaj radi.

Iskričky medzi dvomi právnikmi lietali už od samého začiatku obľúbeného seriálu, no vždy im osud do cesty postavil nejaké prekážky. Až v siedmej sérii požiadal Alex pôvabnú Emu opäť o ruku a párik sa druhýkrát zasnúbil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na svadbu Horváthovej a Beckera sa tešila celá rodina aj priatelia, až sa z plánovania  najväčšieho dňa stalo totálne šialenstvo, čo sa snúbencom vôbec nepáčilo. Zaľúbená dvojica sa preto rozhodla pre tajný sobáš. Malý Max sa však nechtiac preriekol, a tak sa na obrade nakoniec stretli všetci.

Ema si obliekla biele korzetové šaty na ramienka s nariasenou sukňou siahajúcou po členky. Nevesta svoj outfit doplnila staroružovými lodičkami, ktoré dokonale ladili s jej kyticou z ružičiek. Nuž, musíme uznať, že manželom Beckerovcom to v ich veľký deň naozaj neskutočne pristalo!

svadba emma a alex oteckovia

emma a alex oteckovia

svadba emma a alex oteckovia svadba emma a alex oteckovia

Foto/Zdroj: Facebook/Televízia Markíza, Voyo