V pondelok ráno si detičky, ale i dospeláci, ktorí celý rok poslúchali, mohli nájsť vo svojich vyčistených čižmičkách nádielku od Mikuláša. Pri príležitosti obľúbeného sviatku sa speváčka Mária Čírová a jej rodinka rozhodli, že aj oni budú obdarúvať. Fanúšikom poslali krásny darček v podobe roztomilej pesničky.

O rodine Márie Čírovej a jej manžela Mariána Kachúta je známe, že si spoločné chvíle spríjemňujú hudbou. Kým otecko Maroš a syn Hugo majú na starosti nástroje, dievčatá hladia duše anjelským spevom. A čo sa týka najmladšieho Rubena, ten zatiaľ spoločné diela obohacuje svojou nefalšovanou detskou radosťou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Talentovaná päťčlenná família si tentokrát pre svojich priaznivcov pripravila prekrásnu pesničku – zhudobnila detskú riekanku Vitaj, Mikuláš. Marián, Mária, Zoe, Hugo a Rubenko sa zároveň oblliekli do rozkošných mikulášskych outfitov, v ktorých fanúšikom popriali krásneho Mkuláša. Výsledok je naozaj dokonalý a rozhodne poteší všetky uši i oči, pričom nie je vylúčené, že vám od dojatia vyjde aj slzička.

Mária Čírová s rodinkou – Vitaj, Mikuláš

Zdroj/Foto: Instagram/mariacirova