Speváčka Mamba Dasha momentálne prežíva naozaj hektické obdobie. Popri výborne rozbehnutej kariére módnej návrhárky vydala album „Pani“, ktorý len pred pár dňami pokrstila playmate Eva Cifrová, a už sa hlási s novým videoklipom!

Mamba Dasha, vlastným menom Dáša Šarközyová, prežíva svoj kariérny vrchol. Má milujúceho priateľa a pracovne robí to, čo ju skutočne baví. Na internete má veľmi slušne rozbehnutý e-shop s vlastnou kolekciou oblečenia a popri tom sa stále venuje hudbe. Dáša iba prednedávnom vydala album „Pani“, pokrstila ho a teraz všetkých fanúšikov potešila novým videoklipom ku skladbe „Cold love“. Videoklip sa nakrúcal v ľadovom bare, kde bolo -15°C a krásna speváčka bola len v tenkých šatách, ktoré jej, mimochodom, veľmi pristali. Všetko však zvládla bez problémov a hrdo predstavila svoju novú skladbu, na ktorej sa podieľala s neznámym spevákom. „Tento song patrí medzi moje najobľúbenejšie z albumu…možno aj kvôli človeku, ktorý ho so mnou naspieval…vždy, keď počujem ten hlas, začne byť tá pesnička pre mňa dokonalá. Chcel zostať v utajení, preto sme ho nazvali Anonym. Ďakujem ti, že si do toho nakoniec išiel,“ napísala Mamba na svojom Facebooku.

Nám len ostáva hádať, kto môže byť tajomným anonymom. Zatiaľ si vychutnajte nádhernú skladbu, z ktorej budete mať zimomriavky už len z pohľadu na ľadovú kráľovnú Dášu. :-)

Foto/Video: YouTube