24-ročná Petra Vlhová len pred pár týždňami odtajnila nový vzťah s úspešným svalovcom Michalom Kyselicom a dnes sa raduje z ďalšej skvelej správy. Do rodinky im totiž už čoskoro pribudne bábätko, o čo sa slovenská reprezentantka podelila naozaj milým spôsobom.

Slávna lyžiarka momentálne prežíva veľmi vydarené obdobie. Obrovskú radosť z kariérnych úspechov a čerstvej zamilovanosti vystriedalo krásne oznámenie o radostnom očakávaní dieťatka, na ktoré sa v rodine Vlhovcov už všetci veľmi tešia.

Petra Vlhová

Peťa prechováva silné a blízke puto k bratovi Borisovi, ktorého tvár sa neraz stáva súčasťou príspevkov na profile hviezdnej športovkyne. Tentokrát však zažiarila Borisova drahá polovička – tá sa už onedlho stane maminou.

petra vlhová brat

Slovenská kráľovná svahov si ako hrdá budúca teta so švagrinkou Simonou neváhala zapózovať a hladiac jej nádherné tehotenské bruško, zanechala nenarodenému klbku radosti dojemný odkaz. ,,Lujzička, čakáme ťa a budeš milovaná najviac na svete, to ti sľubujeme,” vysmiata tmavovláska venovala budúcej neterke dojemné slová, jasne naznačujúce, že prírastku do rodinky sa už ani ona samotná nevie dočkať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

petra vlhová svagrina

Zdroj|Foto: Instagram/Petravlhova13