Očarujúce sestry Nízlové patria medzi najatraktívnejšie ženy v slovenskom šoubiznise. Po tom, ako si vyskúšali pobyt v neľahkých podmienkach v markizáckej Farme X, sa znovu naplno vrhli do kolotoča pracovných povinností. Najnovšie sa zúčastnili prestížneho plesu, kde sa obidve dievčatá odprezentovali ako skutočné dámy.

Veronika s Danielou sa o svoj výzor poctivo starajú, vďaka čomu sa im podarilo dopracovať sa k dokonale mladistvému vzhľadu i božským krivkám. Populárne speváčky by tak štíhlymi postavami odmakanými vo fitku mohli pokojne konkurovať i popredným modelkám.

Nedávno sa Twiinsky ukázali na Česko-Slovenskom plese v Prahe, kde boli doslova neprehliadnuteľné. Obidve krásky zvolili honosné outfity pripomínajúce princeznovské šaty z najkrajších rozprávok.

Elegantné čierno-biele farebné prevedenie prepychových rób v kombinácii s luxusnými kabelkami a prirodzeným ženským šarmom vytvorili efekt pravej plesovej dokonalosti. Spevácke duo Twiins si už od unesených priaznivcov vyslúžilo tisíce lajkov a množstvo pochvalných komentárov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

twiins

Zdroj/Foto: Instagram/twiinsmusic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.