V septembri uplynulého roku sa Nela Pocisková vrátila na hudobnú scénu s baladou Bez teba. Odvtedy už stihla spolupracovať aj s jednou z najúspešnejších slovenských kapiel IMT Smile, ktorej svojím hlasom vypomohla v skladbe Dážď. V úspešne rozbehnutom comebecku dvojnásobná mamička nepoľavuje a najnovšie predstavuje krásnu pieseň Prvá posledná!

Takmer dva týždne dozadu Nela na Instagrame zverejnila niekoľko záberov v spoločnosti známych slovenských kočiekspeváčky Tiny a herečiek Zuzany Kanócz a Gabiky Marcinkovej. Dnes je už jasné, že ich partnerka Filipa Tůmu obsadila do najnovšieho vidoeklipu k nádhernej pesničke Prvá posledná. V ňom im hlavná hrdinka prepožičala svoj jedinečný hlas.

Ženskému motívu, ktorý nesie spomínaná skladba, pridali baby ďalší rozmer tým, že sú všetky maminy. ,,Tak sme na poslednú chvíľu vymysleli, nech prídu aj deti. Samozrejme,” umelkyňa uviedla v pondelkovom Teleráne, kde mala jej novinka absolútnu premiéru. V závere klipu tak možno vidieť i ratolesti samotnej speváčky, ktorá ich tváričky doposiaľ verejnosti neukazovala.

Nelka ďalej v deň svojich menín na Markíze prezradila, že bol videoklip natočený na jeden záber, pričom bol použiitý posledný pokus zo siedmich. ,,Bola tam fantasická atmosféra, dúfam, že to budú ľudia cítiť aj z toho klipu, lebo naozaj sme sa bavili,” muzikálová hviezda sa vyjadrila na margo novučičkého vizuálu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: YouTube, Instagram/pociskova.nela