Už tento týždeň (4. októbra) zavíta do slovenských kín filmová lahôdka z režisérskeho pera ženského lámača sŕdc Bradleyho Coopera s názvom Zrodila sa hviezda. Bradley si v nej zahral i hlavnú úlohu, a to po boku jedinečnej Lady Gaga. Pri tejto príležitosti dvojica nahrala prenádhernú baladu!

Zrodia sa hviezda je film, ktorý pre oboch hlavných hrdinov predstavuje istý debut. Kým Bradley Cooper sa po prvýkrát chytil réžie, speváčka Lady Gaga zase po prvýkrát zahviezdi ako ústredná postava. Herec v snímke stvárňuje skúseného muzikanta Jacksona Mainea, ktorý natrafí na začínajúcu speváčku Ally. Samozrejme, pri tom, ako jej bude chcieť pomôcť v kariére, zamiluje sa do nej.

Romanticko-hudobná dráma je sprevádzaná ústrednou skladbou Shallow, ktorú naspievali samotní Gaga a Bradley. Krásavca sme síce doposiaľ v úlohe hudobníka veľmi nevideli, avšak so svetovou divou mu to ladí priam dokonale. Keď si pustíte toto video, nielenže sa naň nebudete vedieť vynadívať, ale z úžasných hlasov dvojice a ich prevedenia pesničky budete mať po celom tele husiu kožu.

Zdroj/Foto: YouTube