Už sú to mesiace, čo diváci televízie Markíza na svojich obrazovkách sledovali šou Svadba na prvý pohľad. Medzi nádejnými párikmi sa vyskytli aj Veronika s Adamom, ktorým to napriek úvodným vzájomným sympatiám nevyšlo. Ako sú na tom dnes? 

Vzťah spomínanej atraktívnej dvojice počas ich medových týždňov ochladol a ani spoločné bývanie či aktivity nenapomohli tomu, aby sa ich vzájomne puto prehĺbilo do niečoho väčšieho. Avšak od Veronikinho odmietnutia v závere televíznej zoznamky už prešiel dlhý čas. Adam teraz prezradil, že sú s kráskou stále v kontakte.

veronika a adam

,,S Veronikou sme v kontakte. Nevravím, že sa pravidelne stretávame, ale máme taký nejaký letmý kontakt. Písali sme si na výročie, a tak,“ povedal s úsmevom mladý športovec pre žlto-modrú televíziu. Avšak flintu do žita nehádže, nakoľko budúcnosť je nepredvídateľná.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Človek nikdy nevie, ale neprikladám tomu nejaké veľké šance. Bolo to tak, ako to bolo. Spolu sme si to celé vysvetlili a je to už za nami,“ pokračoval. ,,Možno sa zase niekde stretneme, život nás spojí, tak ako nás spojil na tej svadbe a možno z toho nakoniec niečo bude,“ dodal jedným dychom blondiak, ktorý by si účasť vo vzťahovej reality šou pokojne zopakoval. Jeho status je totiž stále single.

>>>ROZHOVOR S ADAMOM SI MÔŽETE POZRIEŤ TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, TV Markíza, Instagram/ver_fab