Už od začiatku sme vedeli, že táto žienka je výnimočná a niečím odlišná od ostatných slovenských a českých interpretov. Dnes to len potvrdila a po vydaní jej prvého debutového singlu „Smile“ vyrazila mnohým dych. Je totiž úplne iný, než na čo sme v našich končinách zvyknutí. 

Víťazka minuloročnej československej Superstar môže byť spokojná. Jej premyslené rozhodnutie vydať singel neskôr, nie vzápätí po skončení súťaže, bolo zjavne dobrým ťahom. „Emma si bola od začiatku istá jednou vecou – že nechce vydať prvý vlastný singel v časovom strese len preto, aby bolo niečo rýchlo vonku bez ohľadu na kvalitu. Výsledok stojí za to,” zhodnotil manažment speváčky.

emma-1

Ryšavá kráska priznala, že text piesne písala ešte počas súťaže. „Celá pesnička je vlastne o mojom pohľade na lásku. Väčšinou, keď skladám, tak v texte riešim, čo sa deje v mojej hlave a aké mám pocity. Smile nie je výnimkou. Je inšpirovaný mojím životom,“ dodáva krásna ryšavka. O produkciu sa postarali profesionáli z „Creative Music House“ a réžie sa ujal Roman Valent, ktorý mal neľahkú úlohu. Vyobraziť roztrojenú osobnosť, kde každá cíti niečo iné. Špeciálne kvôli nakrúcaniu klipu dokonca pricestoval do Prahy aj uznávaný kameraman Dušan Husár. „Makali sme od rána do noci, všetci boli už vyčerpaní, ale nikto to nedal pocítiť. Mala som okolo seba tím profesionálov. A Roman bol skvelý! Dbal na to, aby každá scéna bola dokonalá,“ vysvetľuje Emma, ktorá je zo svojej prvotiny viac ako nadšená.

https://www.instagram.com/p/BKn7Pm5Dr9j/

 

V najbližších mesiacoch ju čakajú najmä štúdiové práce na tvorbe a nahrávaní albumu. Síce neprezradila, na čo sa môžu fanúšikovia tešiť, no po ochutnávke jej prvého singla vieme s určitosťou povedať, že sklamaní nebudú. „Najviac sa teším na to, keď budem mať koncert a v playliste len vlastné skladby, pretože to má pre mňa obrovskú silu. Chcem spievať veci, ktoré sama zložím a viem sa s nimi stotožniť, pretože sú mojou výpoveďou,“ dodáva Emma na záver. Ako hodnotíte singel „Smile“ vy? My sme sa doň absolútne zamilovali!

emma-3 emma-2

Foto: Facebook, Miloš Svitek | Video: YouTube