Jennifer sa rozhodla, že už nebude pokračovať v nezdravom prežieraní sa a schudne. Celý život jej totiž nadávali, osočovali ju a so svojou postavou bola neustále nespokojná. To však nebol primárny dôvod. Nadváha so sebou prináša aj veľké zdravotné problémy, ktorým sa nevyhla ani táto mladá žena. 

Jennifer sa podarilo schudnúť neuveriteľných 61 kilogramov a k strate váhy prispeli najmä tieto dve veci. Prvá mala psychický charakter- Jennifer vyhodila zo svojho slovníka slovíčka ako “nemôžem” a “neviem”, prestala si nahovárať že schudnúť nedokáže.

Druhá vec, ktorá jej pomohla schudnúť, bola zmena jedálnička. Jennifer si dáva na raňajky ovocie s nízkym obsahom fruktózy (napríklad grapefruit) a k tomu zje toast s praženicou. Obed sa skladá z polievok a pomixovanej zeleniny. Pár minút pred obedom si dá malú misku lesného ovocia. Na večeru si dopraje väčšiu porciu zeleniny, väčšinou brokolicu so sladkými zemiakmi, pričom svoj jedálniček neustále obmieňa rôznymi variantami ovocia a zeleniny. A voilá, úbytok 61 kilogramov je na svete.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.