57-ročná Američanka Glenda Blackwell sa neustále hádala so svojim manželom, že stieracie žreby sú len zbytočným vyhadzovaním peňazí. Keď si však z trucu a na dôkaz jej pravdy jeden kúpila, takmer ju na mieste trafil šľak!

Na deň, kedy si Glenda v obchode kúpila desaťdolárový stierací žreb, do smrti nezabudne. Manželovi neustále vyčítala, že na ne zbytočne vyhadzuje peniaze, tak sa jedného dňa rozhodla, že si jeden kúpi a manželovi to poriadne vytmaví. Nečakala však, že sa môže mýliť.

1478069864523

V ten deň bola šťastena Glende viac než naklonená a kúpa jediného žrebu jej priniesla výhru vo výške milióna dolárov! Hoci žena hádku s mužom nevyhrala, dostala rozprávkovú sumu, z ktorej si môžu vyplatiť dlhy a pomôcť rodine. I keď sa ukázalo, že kúpa žrebu nebola zbytočným vyhodením peňazí do luftu, Glenda hazardu nepodľahla. Rozhodla sa, že další si už nekúpi.

1478069902059

Foto: CNN

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.