S príchodom leta každým dňom pribúdajú energické skladby, ktoré nám pri ich počúvaní nedovolia len tak sedieť na stoličke. Najnovšie sa k nim pridáva mix jedných z najobľúbenejších piesní všetkých Slovákov – Acalari Bomba (Na čo pôjdem domov) od Mafia Corner, Stefi a Styla bude odteraz roztancuvávať každú párty!

Ku každej dobrej zábave nepochybne patrí song Na čo pôjdem domov, ktorý si už roky spievajú všetky generácie. Málokto však vie, komu vlastne pôvodne táto pieseň patrí. Napriek tomu, že verejnosť vníma neoficiálnu hymnu slovenských žúrok ako rómsku ľudovku, ona vznikla v hlave muzikanta, speváka a textára Ľuba Virága.

Práve skladba Na čo pôjdem domov sa dočkala nového šatu, do ktorého ju obliekol známy producent a spevák Mafia Corner, speváčka Stefi a producent Stylo. Spoločné dielo ale trojica obohatila o refrén z ďalšieho populárneho hitu Acalari Bomba, pričom rovnaký názov dostala aj samotná hudobná novinka z dielne temperamentných Slovákov.

Hudobníci k tanečnému mixu natočili aj originálny videoklip, aký sa v našich končinách len tak nevidí. Môžete v ňom totiž sledovať priebeh zdevastovania Audiny, ktorú prešiel tank!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/mafia.corner