V poslednom období sa do sveta dostáva mnoho radostných správ, ktoré sa netýkajú len tehotenstiev, ale aj zásnub. K týmto šťastným ženám, pred ktoré pokľakli ich partneri, sa môže zaradiť aj známa americká herečka z obľúbených seriálov.

Nie je človeka na zemi, ktorý by nepoznal mysteriózno-dramatický fantasy seriál Čarodejnice. Prue, Piper, Phoebe a Paige, ktorá po čase vystriedala najstaršiu zo sestier, si našli mnoho fanúšikov po celom svete. Po 8. rokoch, kedy padla posledná klapka, si každá z herečiek išla svojou cestou a svojej umeleckej profesii sa venovali aj naďalej.

,,Piper“, prostredná zo sestier, ktorú stvárnila sympatická americká herečka Holly Marie Combs, sa blysla aj v úspešnom počine, ktorý bol venovaný najmä mladšej generácii. V seriáli Pretty Little Liars sa jej síce ušla len vedľajšia postava, no pravidelne sa objavovala vo viacerých častiach.

Aj napriek tomu, že si Holly svoje súkromie úzkostlivo stráži, vie sa o nej, že jej stroskotali už dve predchádzajúce manželstvá, pričom počas toho druhého priviedla na svet troch chlapcov. Vyzerá to tak, že sa na herečku opäť usmialo šťastie, pretože pôjde znova pod čepiec. Jej priateľ Mike sa totižto rozhodol urobiť veľký krok a 43-ročnú herečku požiadal o ruku. S touto radostnou správou sa dokonca svetu pochválila samotná Holly, keď na svojom Instagrame zverejnila snímku s nádherným zásnubným prsteňom. K nej pridala síce krátky, no veľavravný popis: „Áno. Len áno.“

Holly a jej budúci manžel Mike

Zdroj | Foto: Instagram