Pre mnoho ľudí sú Vianoce aj obdobím smútku a spomienok na blízke osoby, ktoré s nimi už nemôžu tráviť tento nádherný čas. Minuloročné sviatky boli pre sestry Ramosové z Oklahomy presne také. Tento rok si pripomenuli milovaného starého otca, ktorý ich počas Vianoc vďaka nepozvaným hosťom navždy opustil.

Rodina Ramosová už nikdy nebude mať Vianoce ako predtým. 16-ročná Jennifer Ramos zverejnila na svojom Twitteri nádherné video svojich dvoch mladších sestier Mariany a Sarah. Minulý rok ich rodina utrpela obrovskú tragédiu, kedy starý otec týchto dievčat Florencio Jimenez prišiel o život. Zomrel na mŕtvicu počas lúpeže pri umývaní auta. Dvaja muži boli neskôr zatknutí za lúpež a vraždu.

Jeho vnučky boli zvyknuté na to, že každé prázdniny a sviatky trávia so starými rodičmi. Keď sa rodina zhromaždila tento rok na Štedrý deň pri otváraní darčekov, teta Andrea mala pre ne pripravený špeciálny a výnimočný darček zároveň. Dala vyrobiť jedinečného plyšového medvedíka, ktorý obsahoval audio-nahrávku s hlasom starého otca. Pozrite si ako malé dievčatká reagovali na tento srdcervúci odkaz.

Zdroj: Twitter, Buzzfeed.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)