Posledné októbrové dni sa už tradične nesú v znamení halloweenskych premien, kedy sa atraktívne kočky zo šoubiznisu doslova predbiehajú v tom, ktorá sa predstaví v lepšom a originálnejšom kostýme. Neprehliadnuteľnými počinmi je dobre známa aj influencerka Zuzana Plačková, ktorá ani tento rok nenecháva nič na náhodu.

Sebavedomá bratislavská podnikateľka si užíva prepychový život ako z rozprávky, pričom z názorov neprajníkov si hlavu nikdy neláme. Zuzke nerobí problém napríklad ani vyjsť na ulicu v čomkoľvek, čo sama uzná za vhodné, a tak sa niet čomu diviť, ak ju v týchto dňoch stretnete v naozaj extravagantnej róbe.

Zuzana Plačková

Slávna brunetka už minulý rok nastavila latku poriadne vysoko, keď sa jej halloweenska maska zaradila medzi najvydarenejšie premeny na slovenskom Instagrame. Tentokrát do strašidelnej zábavky neváhala zatiahnuť aj milovaného manžela Reného, avšak obidvaja zvolili absolútne odlišné štýly.

zuzana plačková manžel

Pri pohľade na sympatickú dvojicu by ste asi nevedeli, či sa máte rozplakať či rozosmiať. René sa totiž ako mávnutím čarovného prútika zmenil na obrieho žabieho princa, kým jeho drahá polovička ľudí desí ako krvilačná príšerka z väzenského prostredia. Tak čo hovoríte na “hrôzostrašný” párik? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj|Foto: Instagram/queen.plackova