Na slovenskej hudobnej scéne sa aktuálne odohráva poriadna vojna, ktorú začal na prvý pohľad nenápadne pôsobiaci veršík Patrika Vrbovského. V ňom si vzal do úst speváka Paľa Drapáka, čo nenechalo chladnou jeho manželku Janette. Do ich verejného konfliktu sa však najnovšie zapojil aj ďalší známy slovenský raper.

Rytmus, ktorý sa neštíti ničoho a nikoho, si v skladbe Toto neni hudba obtrel ústa o slovenskú spevácku legendu Paľa Drapáka. „Toto není bežná hudba pre dementov obmedzených, aby diktovali, ako hrať by nám to malo. Neže by ma to nejako s*alo, ale konečne pochopte, že nefrázujem jak je*lý Drapák Palo,“ rapuje vo svojom parte.

rytmus

Úryvok sa ale dostal k Drapákovej manželke Janette a tá verejne poriadne vyprskla, pričom vo svojom príspevku, ktorý si v plnom znení môžete prečítať — TU —, naložila nielen Patrikovi, ale aj jeho snúbenici Jasmine Alagič a málo povedala i k ďalším dvom interpretom podieľajúcim sa na danom hite. “O ostatných zúčastnených na tomto “diele” sa nebudem vyjadrovať, lebo nejaký prefetovaný Čistý … ani neviem čo presne… mi za to nestojí…,” napísala nahnevaná blondínka.

Avšak “nejaký prefetovaný Čistý” to rovnako ako Rytmus (Rytmusovu reakciu nájdete — TU—) nenechal len tak – Janette totiž na svojom Instagrame zanechal pár teplých slov aj on. “Ajajajajááj, chápem, že Žanetka Drapáková je nas*raný badygard Paľka Drapáka, ale neber do huby mňa, keď ma nepoznáš, prečo očierňuješ mňa, keď ma nepoznáš. Neber do huby to, čo nevieš zobrať do huby v pokore,” odkázal Janette napálený raper vystupujúci pod prezývkou Čis T, ktorý navyše do svojho videa napísal meno nápadne sa podobajúce tomu jej – Jannet Trapák.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/cistofficial | Foto: Facebook/Janette Drapáková, YouTube, Instagram/rytmusking

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.