Jasmina Alagič Vrbovská patrí bezpochyby medzi najväčšie krásky, aké sa v našom skromnom šoubiznise pohybujú. Nielenže je sympatická a pohľadná, ešte aj disponuje skvelým zmyslom pre humor rovnako ako jej blízky priateľ Milan Švingál, ktorého fanúšičky moderátorky určite poznajú a registrujú. Kamarát temperamentnej mamičky malého Sanela najnovšie na Instagrame zažartoval na margo svojej postavy a tiež výzoru manželky známeho rapera.

Milan Švingál je súčasťou livestreamov televíznej moderátorky Jasminy Alagič, ktoré sa nesú pod názvom Jasmin&Ty. Fanúšikov dvojica oslovuje hlavne nevšedným spôsobom zábavy a humoru, plnom pozitívnej energie a chuti do života.

jasmina alagič milan svingal

O tom, že sú Jasmina a Milan blízki priatelia, naozaj niet pochýb. ,,Viete, čo milujem na ľuďoch? Keď sú skutoční. Všade. Tým myslím, že sa na nič nehrajú, že keď je niekto (ne)normálny, ako napríklad ty, Milan, no a dobre aj ja, tak je taký všade. Že nemáš pocit, že má milión rol vo svojom živote,” pred pár týždňami napísala balkánska kráska na Instagram, kde na fotografii pózovala práve s make-up artistom.

Mladý fešák z okolia známej moderátorky zasa zdieľal ich “brigádu”, kde spoločnými silami čistili auto. ,,Jej, konečne máme spolu peknú fotku. A to môže znamenať len jediné – že bola s nami aj Gabriela Drobová, lebo peknú fotku nikomu nikdy v celej histórii žiaden frajer ani manžel neurobil,” posťažoval si Milan v príspevku z tejto udalosti, na čo sa ale s vtipom obul i do výzoru ich priateľskej dvojice.

,,Síce sme sa chceli pôvodne fotiť voľne pohodení v bikinách, ako umývame športiak v garáži, no nakoniec sme usúdili, že na to nemáme čas a hlavne ani postavu,” dodal na záver. A i keď je jasné, že išlo o žart, je potrebné dodať, že ani jeden z tejto dvojky sa rozhodne nemá za čo hanbiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/milanwtf/lukaskimlicka/jasmina_alagic, canva.com