Príťažliví herci, pútavý dej, vášeň, ale aj intrigy. To všetko nájdete v programe, ktorý sa stal momentálne najsledovanejšou telenovelou na obrazovkách televízie Doma. Fanúšikovia s nadšením sledujú každú novú epizódu a čakajú, kedy si konečne Eda a Serkan vyznajú lásku. 

Pôvabnú kvetinárku a úspešného architekta spojila náhoda a odvtedy musia spolu tráviť  veľa času, keďže obaja podpísali zmluvu o zásnubách. Avšak dokumentu už čoskoro vyprší platnosť a Eda so Serkanom zistia, že bez seba nevedia viac fungovať a že sa naozaj milujú.

laska na prenajom

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Predplatitelia služby Voyo už mohli v predstihu vidieť, že charizmatická tmavovláska sa rozhodne zabojovať o štipendium v Taliansku. Práve keď sa chystá na letisko, podnikateľ ju zastaví a konečne jej vyzná svoje city. ,,Mám ťa plnú hlavu, si v každej mojej myšlienke, ovládla si mi mozog,“ vysvetľuje Bolat.

,,Šialene som sa zaľúbil,“ dodá fešák a vášnivo Edu pobozká pri romantickom západe slnka. Nuž, uvidíme, ako sa ich vzťah bude vyvíjať ďalej, a či sa im podarí prekonať všetky prekážky.

laska na prenajom

laska na prenajom
laska na prenajom

Zdroj/Foto: YouTube, Voyo,laskanaprenajom_tvdoma