Rovnako ako starneme my aj vy, starnú i hrdinovia seriálu Oteckovia. Tí najmenší sa tak už čochvíľa budú musieť rozlúčiť s milovanou škôlkou. Avšak ešte predtým detičkám ich tatkovia pripravili úžasnú besiedku, na ktorú si nacvičili spoločnú pesničku!

Mirovi Jarošovi, ktorý si mimochodom taktiež zahral v jednej epizóde Oteckov, rastie konkurencia v podobe štyroch hlavných hrdinov obľúbeného denného seriálu. Vlado, Tomáš, Marek a Alex si totiž pre najmenších pripravili milý program vo forme rozlúčkovej besiedky, nakoľko sa z ich škôlkarov už o chvíľu stanú školáci.

Oteckovia

Šikovní chlapci skladbu vyskladali z jednoduchých, avšak veľmi zapamätateľných veršíkov, ktoré navyše doplnili o rovnako zvládnuteľnú choreografiu. Ich spoločný počin tak dozaista ovládne všetky rodiny s deťmi či škôlky, ktorými sa bude ozývať. A dokonca sa týmto hitíkom možno nakazíte aj vy!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/oteckovia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)