Drobná žena v typickom bielom sárí s modrým lemom bola v nedeľu, len necelých dvadsať rokov po smrti, vyhlásená za svätú. V súčasnej dobe blahorečili tak rýchlo len pápeža Jána Pavla II. Zaujímavé je, prečo na slávnostnú omšu vybrali excentrickú speváčku, ktorá nemá problém s nahotou či výstredným správaním. 

Matka Tereza bola vyhlásená za svätú vďaka svojej celoživotnej práci, ktorú obetovala chudobným a chorým. Stalo sa tak devätnásť rokov po jej smrti a pri tejto príležitosti sa v bazilike sv. Petra vo Vatikáne konala omša, na ktorej bez jedinej chyby zaspievala aj speváčka Rita Ora.

V dave sa podľa všetkého nachádzala aj kráľovná Sofia zo Španielska a dokonca 1 500 bezdomovcov, ktorým bol neskôr poskytnutý obed priamo vo Vatikáne. Stále sa však pýtate, prečo si organizátori nevybrali niekoho iného? Rita Ora má totiž kosovské korene a ako Matka Tereza, aj ona sa narodila na území Kosova.

 

,,Je mi cťou, že som bola pozvaná ako ambasádorka z Kosova, zaspievať na kanonizácii Matky Terezy. Spievanie piesne “What Child Is This” na oslavu jej života a dedičstva je chvíľa, ktorú si budem navždy ctiť.” napísala k fotke na Instagram. „Je to skutočná česť, neviem či niekto urobil podobnú vec,“ povedala nadšená speváčka, ktorá zaspievala bez jedinej chyby a ohúrila všetkých prítomných. Čo hovoríte na jej vystúpenie? Bol výber krásnej blondínky správnou voľbou?

Vera wang gang.

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

 

@instyleuk 🙂

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

 

Foto: Instagram, YouTube | Video: YouTube | Zdroj: mirror.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)