Televízia Markíza v pondelok odvysielala ďalší diel novej kvízovej šou Na love. Jej súčasťou bola aj mladá súťažiaca Michaela, ktorá, nanešťastie, nepreukázala žiadne široké vedomosti. Teraz sa na ňu vo virtuálnom svete sype kritika. 

23-ročná študentka sa hneď v úvode relácie pochválila, že dokončila bakalára na vysokej škole v Dánsku, kam vycestovala za kvalitným vzdelaním. Miška okrem toho o sebe prezradila, že by si rada skúsila účasť v nejakej reality šou. Žiaľ, v Na love si najlepšiu reklamu nespravila.

Video, kde moderátor Viktor Vincze kladie hnedovláske jednoduché otázky, sa stalo virálnym. Michaela totižto nevedela ani to, koľko prstov má dospelý človek. „Deväť,“ zaznelo z jej úst. Usmievavú Košičanku si tak Slováci na sociálnych sieťach podali. Teraz má pre nich táto kráska odkaz.

,,Ja by som len chcela ľuďom povedať, že naozaj neberte všetko seriózne, a to, čo vidíte v televízii, je naozaj možno len 50 % z toho, čo sa naozaj deje, to je obrovský proces… Ja si myslím, že som obstála naozaj slušne na to, že som mala skúsenosť s kamerami a s médiami prvýkrát,“ obhajuje sa účastníčka vedomostnej relácie a súčasne ďakuje televízii Markíza za príležitosť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Naozaj to bol stres. Ja keď som videla, že tí dvaja súťažiaci predo mnou už vypadli, neskutočný stres. Ale strih je čaro a už v tom poslednom kole, keď som ostala sama, tak to si neviete predstaviť. Ja som už vôbec nepočúvala otázky,“ uviedla Miška, ktorá sa vďaka šou minimálne obohatila o novú skúsenosť. Jej vyjadrenie nájdete nižšie!

 

Foto/Zdroj: TV Markíza, Instagram/_michaelanguyen, streamable.com