S otvorenými priznaniami o zarábaní si na stránke pre dospelých sa často nestretávame. Účastníčka jojkárskej šou Láska na chate Vlaďa tak rozprávaním o svojej práci šokovala všetkých divákov. Problém s tým ale nemá ani známa exfarmárka a influencerka Lucia Almaksus.

Kráska z Farmy 8 v máji vymenila dievčenské priezvisko Gachulincová za Almaksus, keď povedala áno svojej dlhoročnej láske. Nikto by tak od vydatej influencerky zrejme nečakal, že bude pôsobiť na stránke pre dospelých, navyše keď si vie veľmi slušne zarobiť aj vďaka spoluprácam na Instagrame.

Ak vám hneď napadlo, že Lucia pridáva na Only*ans ero*ický obsah, ona sama vás vyvedie z omylu rovnako ako moderátorov rádia Europa 2, ktorí ju spovedali na túto tému.

,,Išla som do toho s tým, že chcem pridávať content, ktorý obyčajne nepridávam na inej sociálnej sieti. A chcem na tom zarábať peniaze. Pokiaľ chcú ľudia alebo moji fanúšikovia vidieť niečo viac z môjho života, a chcú si za to zaplatiť, tak kľudne ma môžu sledovať aj tam,“ prezradila Lula v relácii Tri prasiatka, kde všetkým ozrejmila, že nahotinky nezverejňuje a ani neposiela za lákavé finančné ponuky. Takáto foto by totiž navždy ostala virálna, čo si vraj mnoho „deciek“ neuvedomuje.

Kráska sa podelila aj o bizarný prípad, kedy jej neznámy muž napísal, že sa chce kvôli nej zdrieť v práci, a že koľko by za to od neho chccela. ,,Tak si hovorím, že vieš čo, veľmi si cením, že si si zaplatil tento môj obsah za tri štyri eurá, ale že to mi naozaj stačí. A on, že, prosím ťa, čo ti to dá, že mi to napíšeš. A ja už sa pozeraám, že no dobre, pošli mi 50 eur a nechaj ma na pokoji, proste. Počúvaj, on mi reálne poslal trikrát po 80 eur,“ šokovala obľúbená influencerka. A za aký exkluzívny obsah jej teda cinkajú peniaze?

Ostanete zrejme milo prekvapené, ale Luline príspevky sa týkajú cvičenia či tajných beauty vychytávok, ktoré nechce zverejňovať na Instagrame. Tam je totiž podľa jej slov zbytočne veľa kritikov a „odborníkov“. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube/Rádio Europa 2, Instagram/llnzz