Po včerajšej protidrogovej akcii na západnom Slovensku sa na adresu Zuzany Plačkovej spustila lavína negatívnych reakcií. Známu influencerku nešetrila ani víťazka šou Hotel Paradise, v ktorej kedysi účinkovala aj obvinená podnikateľka.

Všetci fanúšikovia Zuzany Plačkovej, ktorí verili, že bola kráska v pondelok ráno spolu s ďalšími 14-timi osobami zadržaná iba omylom, ostali zrejme po dnešnom ozname polície poriadne sklamaní. ,,Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil 15 osôb z trestného činu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogovej trestnej činnosti, informuje na svojom Facebooku Polícia Slovenskej republiky, ktorá počas domových prehliadok zaistila viac ako deväť kilogramov metamfetamínu, zbrane, strelivo, cigarety a viac ako 70 000,- Eur v hotovosti.

zuzana plackova zadrzana

Ešte pred oficiálnym obvinením prostorekej podnikateľky sa na margo jej zadržania vyjadrila okrem diplomatickej Jasminy Alagič aj Nela Slováková, s ktorou bola kedysi Plačková veľmi dobrá kamarátka. Podnietili ju k tomu otázky od fanúšikov. A hoci prvotná reakcia bola strohá, potom sa blondínka trochu rozrečnila.

,,Moja úroveň je niekde inde a ja sa nezachovám, ako sa Zuzana zachovala ku mne v rúškovacom období. Nebudem pichať do osieho hniezda a viac ubližovať, ako bolo ubližované z jej strany vtedy mne,“ uviedla populárna Češka, ktorá bola v minulosti terčom ostrej kritiky pre svoje rúška.

,,Je to len ukážka, že 90 %, čo na Instagrame vidíte, je fejk a odporná pretvárka a pozlátko. Ja si radšej kúpim jednu kabelku a budem mať kľudné spanie ako predvádzať to, čo sa na Instagrame predvádza. K tejto kauze by som mohla povedať čokoľvek, čo viem, ale nemám to za potrebu. Ono sa vám potom naservíruje klamstiev habadej. Každý je strojcom svojho šťastia a snáď konečne príde trochu pokory a inteligencie do životov všetkých zasvätených (nehovorím konkrétne),” napísala bez najmenšej ľútosti Nela Slováková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: markíza.sk, Instagram/nelaslovakova, queen.plackova