Mladá interpretka Selena Gomez je neodmysliteľnou súčasťou šoubiznisu, v ktorom patrí medzi najobľúbenejšie osobnosti sveta. Jej pozitívne obdobie je však pomaly minulosťou a na sympatickú Selenu sa momentálne spúšťa vlnka kritiky z každej strany. 

V minulom roku si mladunká speváčka Selena Gomez potrebovala dať pauzu, aby sa mohla venovať sebe, a predovšetkým svojmu zdraviu. Na udeľovaní minuloročných AMA’s, ktoré sa uskutočnili koncom novembra, sa ukázala v žiarivo červenej róbe a všetka pozornosť padala len na ňu. Verejnosť napriek hospitalizácií na psychiatrickej klinike neprekvapila len svojim neočakávaným príchodom, ale aj srdcervúcim prejavom, ktorý prezentovala počas prestížneho večera. Práve v ňom sa vyjadrila, že nechce vidieť holé telá ľudí na sociálnych sieťach, ale nech radšej ukážu svoje srdcia a to, čo majú vo svojom vnútri. Jej úprimná reč mala na divákov veľký dopad, pretože mnohých ľudí dojala až k slzám.

Selena Gomez si vyrobila poriadny škandál

Prominentný život mladej hudobníčky sa odvtedy zdal byť na vrchole, no momentálne to vyzerá tak, že pozitívne obdobie Seleny je nenávratne preč. Posledná fotografia, na ktorej sa Selena objavila na Instagrame, mnohých ľudí veľmi prekvapila. Takmer nahá speváčka vyvolala doslova ošiaľ, ktorý bol nielen pozitívny, ale i negatívny. Túto snímku si všimli aj kompetentní blížiaceho sa hudobného odovzdávania cien, ktoré organizuje iHeartRadio. Práve jej fanúšikovská základňa bola nominovaná na cenu a mala veľkú šancu na výhru. Po nedávnej zverejnenej fotke, na ktorej je speváčka odhalená, však Seleninu nomináciu stiahli. Usporiadatelia 24-ročnú príležitostnú herečku označili za pokrytca, pretože jej emocionálna reč na AMA’s nezodpovedá jej činom.

Foto: Instagram | Video: Youtube | Zdroj: iheart.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.