Barbora Piešová je skromná baba z okresu Prievidza, presnejšie z Poruby. Bývalá zváračka okien sa na prvú dovolenku dostala až ako 18-ročná, kedy zároveň oslávila svoju dospelosť. S kamošmi sa pri tejto príležitosti vybrala do Popradu, kde si spoločne užili tri dni, počas ktorých sa odviazala a verejnosti sa ukázala bez šiat.

Víťazka SuperStar sa nechala v rozhovore so Sajfom prehovoriť, aby sa priznala k svojmu najväčšiemu životnému trapasu. V internetovej relácii Level lama teda vyrozprávala príbeh, ktorý nie je dávnou udalosťou.

Barbora má teraz 19 rokov a oslavu svojej 18-tky si živo pamätá. Ak by aj na niektoré detaily zabudla, priatelia jej určite veľmi radi pripomenú podrobnosti z noci, kedy sa ukázala len v spodnen bielizni.

,,Keď som mala osemnásť, tak som bola s kamarátom na dovolenke v Poprade. Je tam taký podnik,” speváčka začala opisom baru, v ktorom sa nachádzajú rôzne stolové a herné aktivity. ,,To bola moja prvá dovolenka v živote. A to bolo, že len tak sme išli na felícii do Popradu. Trošku sme si vypili na moju 18-tku,” uviedla. Nuž žiaden dobrý príbeh nezačína slovami – “keď sme jedli šalát” – počas bujarej oslavy teda medzi Barborou Piešovou a jej kamarátom došlo k stávke.

,,Stavili sme sa, že kto dá tú boxovaciu vec, čo do toho buchneš, a kto bude mať menej bodov, že prehrá a vyzlečie sa. A tam premietali filmy,” superstáristka ďalej pokračovala vo vtipnej príhode, mierne sa obávajúc, že sa touto historkou prezradí, a všetci, čo boli určitými svedkami jej jašenia, si k príbehu z baru konečne priradia aj tvár.

,,Tak sme sa stavili, že ten, kto prehrá sa musí vyzliecť do spodného prádla a vyliezť na to pódium a zakričať niečo. Samozrejme, on bol chlap, ja som žena,” prezradila rodáčka z Poruby, priznávajúc, že keď má vypité, je schopná spravť hocičo. Logický výpočet mužskej a ženskej sily teda udal, že boxovaciu stávku prehrala Barborka, ktorá ju musela naplniť. ,,Ja som sama nečakala, že to spravím. Ale oni ma tak vyhecovali, že mňa to tak vytočilo.”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Čerstvá osemnástka za plátnom zhodila oblečenie a v zápale hnevu vyskočila na pódium, kde hlasno s rukami nad hlavou zvrieskla “Poprad!” Následne z podniku v spodnej bielizni, držiac veci pod pazuchou, zutekala. Nadupaný príbeh má aj svoj video záznam, no speváčka sa ním už pochváliť nechcela.

Zdroj: YouTube | Foto: pixabay.com, Instagram