Mladí, starí, deti i dospelí, na našej krásnej planéte snáď neexistuje človek, ktorý by nepoznal čarodejníka so srdcom zo zlata, Harryho Pottera. Filmy, ktoré uchvátili publikum snáď každej generácie, urobili z neznámych detí doslova hviezdy, vyrastajúce priamo pred televíznymi kamerami. Od roku 2001, kedy vyšla prvá snímka ,,Harry Potter a kameň mudrcov”, pretieklo už veľa vody a z mladých čarodejníkov sú dnes dospelé hollywoodske hviezdy zrelé na manželstvo!

Ak patríte medzi skalných fanúšikov Harryho Pottera, zaiste vás poteší správa, že na ,,Rokforte” sa chystá svadba. Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint sa stali vďaka fenomenálnej knižnej ságe hviezdami prvej veľkosti, no ako sa zdá, momentálne je čas trochu spomaliť a usadiť sa. Zrejme práve toto si povedala hlavná hviezda fantasy filmov o čarodejníckom učňovi a po päťročnom vzťahu s herečkou Erin Darke sa Daniel Radcliffe rozhodol pokľaknúť a požiadať svoju milú o ruku! Oooooo, áno, charizmatický herec a večný Harry sa bude ženiť!

Ak sa vám zdá, že ste o hercovej novopečenej snúbenici ešte nepočuli, vyvedieme vás z omylu. Sympatická brunetka, ktorá pri Danielovi stále v časoch jeho najväčších alkoholických kríz, má 28 rokov a zahrala si v snímkach ako ,,Still Alice”, ,,Kill Your Darlings” či ,,Draft Day”. Júúúúúj, no snúbencom gratulujeme! :)

Foto: Twitter, klejonka.info

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)