Svet internetu je plný rôznych tutoriálov, no videá od tejto tvorivej dievčiny vás v momente dostanú. Svojou originálnou myšlienkou zaiste vyčnieva z radu, nakoľko sa venuje takému vareniu a pečeniu, ktoré tu ešte nebolo!

Sociálne siete poskytujú mnohým ľuďom po celom svete možnosť, ako sa zviditeľniť, a tak je internet doslova „zahltený“ rôznymi tutoriálmi. Tie sa netýkajú len líčenia, tvorivých dielní, ale aj varenia či pečenia. Každý jedinec má silnú túžbu odlišovať sa od drvivej väčšiny vo svojom obore, no len málokomu sa to naozaj podarí. Dievčina menom Kate Murdoch však môže byť na seba patrične pyšná, pretože zaiste prekročila aj svoj najtmavší tieň.

Na prvý pohľad sa vám môže zdať, že jej výtvory sú bežné a ničím výnimočné, no keď si zapnete jej videá, v momente zmeníte názor. Kate totiž prišla s veľmi originálnou myšlienkou, vďaka ktorej ju na Instagrame sleduje už viac ako 1,5 milióna nadšencov. Toto tvorivé žieňa sa rozhodlo, že bude na internete zverejňovať postupy, ako si navariť rôzne lahôdky od výmyslu sveta. Tieto návody sú však nevšedné v tom, že vytvára mikro pokrmy. Kate varí na malom sporáku, ktorý je „poháňaný“ sviečkou, kde využíva drobné kuchynské náradie a varí mini jedlá. V jej repertoári môžete nájsť nielen polievky, ale aj lasagne, pizzu, sushi či rôzne sladké koláčiky a tortičky.

Makaróny so syrom

Sushi

Jablkový koláč

Francúzska cibuľová polievka

Tacos

Foto | Video: YouTube