Hitom internetu sa v posledných dňoch stala nasledujúca fotka. Na prvý pohľad síce vyzerá ako bežná maturitná snímka, ale na zábere piatich dievčat niečo nesedí. Až 90 % ľudí však nevie uhádnuť čo presne. Trúfnete si na to a všimnete si ten detail? 

 

Na tejto maturitnej fotke niečo nesedí!

.

.

.

Pokiaľ ste si ten detail stále nevšimli, dáme vám malú pomôcku. Dôkladnejšie sa zamerajte na dievča v čiernych šatách stojace v strede fotky.

.

.

.

Niektoré z vás si to možno všimli, iné nie. To, čo drží spomínané dievča v čiernych šatách, totiž vôbec nie je kabelka! Hoci sa “tá vec” na kabelku náramne podobá, v skutočnosti je to velikánska “ťapka”. Dievčatá z fotky si do nej počas osláv maturity naliali až tri fľaše alkoholu a takto rafinovane maskovali svoj (s)pitný režim. :D

Zdroj|Foto: Twitter, Sarcasm.co

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)