Bianca Lawrence je mladá tuctová baba, avšak pred svetom skrýva desivé tajomstvo, ktoré jej strpčuje život. 

Bianca Lawrence je 22-ročná, na prvý pohľad obyčajná, žena. Skrýva však veľké tajomstvo, za ktoré sa veľmi hanbí. Sú ním desivo vyzerajúce jazvy pokrývajúce jej čeľusť, uši, hrudník a chrbát. Tieto tzv. keloidné jazvy sa jej na tele objavili po prvýkrát, keď mala 13 rokov, a to následne potom, ako jej zmizlo akné.

Bianca sa kvôli tomuto svojmu tajomstvu veľmi trápi a chcela by si dať keloidné jazvy odstrániť, ale nakoľko jej problém lekári vnímajú len ako kozmetický, odstránenie laserom by si Bianca musela hradiť sama, a tak sa aspoň snaží zháňať peniaze. Jedno takéto sedenie totiž stojí až 350 libier, čo je v prepočte cca 413 eur.

Podľa jej vlastných slov sa na ulici maskuje vlasmi či rolákmi, pretože sa desí pohľadov ľudí a taktiež komentárov na sociálnych sieťach. Biance prajeme v mene celej redakcie, aby sa svojich jaziev čo najskôr dokázala zbaviť a po rokoch tak mohla začať žiť plnohodnotný život.

Foto: Swins.com, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)