Tyler to v živote nemal ľahké. Už ako malý chlapec vedel, že nie je rovnaký ako jeho rovesníci a spolužiaci v škole. Ako sám priznal, vo svojom tele sa necítil dobre a preto sa cez prázdniny rozhodol pre naozaj radikálny krok.

Tylera už od útleho detstva bavilo, keď sa mohol po dome preháňať v sukni, vysokých opätkoch, hodiny tráviac pred zrkadlom s kozmetickými produktmi. V 13. rokoch sa rodičom a okoliu priznal, že je gay, no stále si uvedomoval, že mu k ozajstnému šťastiu niečo podstatné chýba. Nakoniec sa rozhodol pre životný krok a s podporou rodiny začal sám seba identifikovať ako dlhovlasé a nalíčené trans dievča s menom Kairah Kelly. Veľkú inšpiráciu našiel práve vo vzhľade, vizáži, ale aj v štýle obliekania Kim Kardashian.

kk

15-ročná Kairah mala najväčší strach práve z prvého školského dňa, keďže pred prázdninami ju spolužiaci poznali ako chlapca a oslovovali menom Tyler. Obavy však boli zbytočné, rovesníci i učitelia sa k tejto zmene postavili, podľa jej slov, viac než pozitívne. Kiarah v súčasnosti začína s hormonálnou terapiou, ktorá jej má pomôcť k vysnívanému telu ženy.

Extensions 💇🏽️ leaving this public btw 💄️

A post shared by Kairah Kelly❤ (@kairahkinsley) on

 

Need a boyfriend tbh 👫💄️

A post shared by Kairah Kelly❤ (@kairahkinsley) on

 

🙋🏽👑💞

A post shared by Kairah Kelly❤ (@kairahkinsley) on

 

🔥🖕🏽

A post shared by Kairah Kelly❤ (@kairahkinsley) on

Celú premenu Tylera na Kairah si môžete pozrieť vo videu:

Foto: Youtube, Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.