Michael Jackson nás opustil už pred viac ako siedmymi rokmi, ale kráľ popu a jeho hudba zostáva v mnohých srdciach žiť naďalej. Michael bol často kritizovaný za plastické operácie, ktorými sa z černošského mladíka zmenil na nepoznanie. Teraz však vyšlo najavo, prečo to fenomenálny umelec vlastne robil. Ten dôvod je viac než smutný…

Lekár Conrad Murray bol odsúdený za neúmyselné zabitie Michaela Jacksona a je to práve on, kto napísal knihu o kráľovi popu a odhaľuje v nej najtemnejšie kúty Michaelovho života. Podľa lekára Murrayho si Jacskon farbil kožu na bielo a podstúpil niekoľko plastických operácií kvôli tomu, že sa nikdy nedokázal zbaviť zlých spomienok na svojho otca a celý život sa snažil robiť všetko preto, aby sa svojmu otcovi Josephovi podobal čo najmenej.

prečo si Michael Jackson bielil kožu

Podľa lekárových slov bol Michaelov otec krutým násliníkom, ktorý svojho syna bil už od útleho detstva. Conrad Murray dokonca tvrdí, že Michael ho požiadal o operáciu, ktorá by mu vymazala určitú časť pamäte. Svojho času bol rozšírený názor, že spevák menil svoj výzor v snahe byť belochom, ale to jeho lekár rezolútne odmietol. Za všetkým stáli hrôzy z detstva, s ktorými sa legenda nedokázala vysporiadať. Tieto smutné tajomstvá zo života kráľa popu predniesol Murray počas rozhovoru pre BANG Showbiz.

Michael Jackson – Thriller

Video: YouTube.com | Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)