Populárna speváčka Dara Rolins na pódiu vždy srší hromadou s*xepílu. Žhavá a atraktívna kráska, ktorá sa nikdy nebála ani výstrednejších outfitov a bez problémov ide vždy, keď treba, s kožou na trh, sa teraz podelila o tajomstvo zo svojej spálne!

Známa blonďatá interpretka na svoje sociálne siete zavesila snímku, kde je “hore bez”, načo sú jej fanúšikovia už istotne zvyknutí. Avšak v popise odhalila veci, o ktorých jej sledovatelia istotne nevedeli.

,,Nespím nahá. Najradšej mám pánske trenky alebo boxerky, plus tričko. Bielej alebo svetlej farby,” zverila sa svojim sledovateľom Dara a taktiež prezradila, čomu sa v noci vyhýba.

,,Nikdy nespím v čiernom. Niekde som raz čítala, že to neprospieva zdravému spánku. Vlastne ani neviem, kto to kedy povedal, ale idem si v tom už roky a preto ma v čiernej spať nikdy neuvidíte. Takto, väčšina z vás ma neuvidí spať ani v bielej, ale prišlo mi fajn podať vám na danú tému ucelenú informáciu,” uviedla hitmakerka bez hanby. Povedzme si pravdu, počas spánku je pohodlie prvoradé.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi/tvmarkizaofficial