Sobotný večer 11. januára sa v priestoroch Slovenského národného divadla nieslol v znamení pompéznych rób, prítomnosti významných hostí a v neposlednom rade základnej esencie lásky – práve tá sa stala hlavnou témou jubilejného 20. ročníka prestížneho Plesu v opere. Priestory historickej budovy poctili návštevou aj známe slovenské tehuľky, ktoré okrem rastúceho bruška spájala ešte jedna spoločná črta.

Koncom minulého roka sme sa mohli potešiť viacerým ohláškam o radostnom očakávaní potomka. Dlhoročné páriky, ako Dominika Cibulková s Michalom Navarom či ďalší manželia Gáboríkovci a Šprochovci, sa momentálne radujú z najvýznamnejších okamihov spoločného partnerského života.

Gáborík tehotná

Všetky tri dvojice sa stali súčasťou dobročinnej udalosti, každoročne otvárajúcej novú plesovú sezónu. Spod luxusných šiat tak bolo jasne vidieť vykúkajúce brušká a na tvárach slávnych zaľúbencov sa zračili spokojné úsmevy. Zaujímavosťou je fakt, že všetky tri dámy v požehnanom stave stavili na žiarivo biele odtiene, ktoré ešte viac zvýrazňovali ženský šarm a prirodzený pôvab tohto čarovného obdobia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Cibulková s manželom Michalom Navarom

Ples v opere

Ivana a Marián Gáboríkovci

Andrea a Štefan Šprochovci

Foto: Instagram/feminity.sk, puding_sk, tvmarkizaofficial, domicibulkova, iversanns