Nora Kabrheľová, známejšia ako Mojsejka, si momentálne užíva “mediálny dôchodok” a s fanúšikmi komunikuje len prostredníctvom sociálnych sietí. Najnovšie sa rozhodla takmer 60 tisíc odberateľom odprezentovať outfit, ktorý spustil reakcie aj medzi známymi tvárami. 

Hviezda slovenských reality šou Nora Kabrheľová pomaly vymizla z televíznych obrazoviek a svoje nevšedné vyjadrenie prezentuje len pomocou sociálnych sietí, kde je však veľmi populárna. Dokonca len pred pár dňami spoločne so Slaytiiinou zaútočili na hudobné rebríčky, a to vlastným songom Nedajte sa o*bať, čo na jej profil nepochybne privedie nových sledovateľov.

V posledných dňoch sa podnikateľka z východu rozhodla využiť Instagram naplno a začala propagovať rôzne produkty. Medzi nich patrí aj vlastná exkluzívna kolekcia v spolupráci so Sicily style, kde sa ceny jednotlivých kúskov pohybujú medzi 100 až 200 eur. A i keď má Mojsejka s obchodom s textíliami už skúsenosti, dobre vie, že všetko treba brať s humorom.

,,Túto fotku som nazvala, že Noru oblieka Sicily style,” napísala k snímke na Instagrame temperamentná Košičanka. ,,Panička,” uviedla do komentára k extravagantnému zlatému kompletu tunajšia módna trendseterka Zuzana Plačková. Avšak ani jej manžel René Strausz neostal bez slova a prišiel s veľmi zaujímavým návrhom.

,,Mala by si ísť do Farmy. Bola by sranda,” napísal s humorom René, čo hviezdna panička, nanešťastie, odmietla aj napriek tomu, že jej ponúkol známu farmársku mincu. ,,Taká minca neexistuje, čo by ma tam dostala. By som tam umrela,” uviedla Norika, ktorá zrejme na tento štýl reality šou žalúdok nemá.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sicilystyle.sk, Instagram/nora_kabrhelova | Foto: Instagram/nora_kabrhelova/queen.plackova, YouTube – Televízia JOJ