Je to už rok, čo na Slovensku vyčíňa pandémia. Zaľúbenci tak svadby i zásnuby odkladajú a čakajú, kým im situácia dovolí ich deň osláviť vo veľkom štýle s patričným počtom hostí. Nájdu sa však aj výnimky. V obci Trnávka sa odohral dojímavý moment, ako vystrihnutý z romantického filmu. 

Dychberúce gestá, ako svoju nastávajúcu požiadať o ruku, sú epidemiologickou situáciou viac než obmedzené. Avšak ani to profesionálneho vojaka Adriána nezastavilo, aby milovanú priateľku prekvapil.

Na odbernom mieste v obci Trnávka na východom Slovensku profesionálny vojak zo zvolenskej Brigády riadenia vzdušných operácií pred zrakom celého tímu pokľakol pred zdravotníčku Annumáriu – tá neváhala a odpovedala áno.

Príbeh, ktorým by sa mohol inšpirovať nie jeden režisér celovečerných filmov, zaregistroval aj náš minister obrany Jaroslav Naď. ,,Na spoločnej ceste životom želám na len to najlepšie, veľa síl a krásnych, spoločne prežitých chvíľ,” napísal na facebookový profil slovenský politik a taktiež sledovateľom poskytol aj pár fotografií z dojímavého momentu na Zemplíne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Zdroj: Facebook – Jaro Naď – minister obrany SR