V pondelok večer odvysiela televízia Markíza tretiu epizódu čerstvého pokračovania novinky Pán profesor, kde sa objaví jedna veľmi dobre známa hviezdička z minulosti. Práve pôvabná slečna spôsobí medzi chalanmi vyostrený konflikt, čo vnesie do deja trpkú príchuť.

Herečka Laura Hritzová sa preslávila ako rovnomenná postava v niekdajšom romantickom trháku Búrlivé víno. Vtedajšia dcéra Moniky Hilmerovej sa zaradila medzi najvýraznejšie detské talenty, neskôr však okolo jej osoby ostalo ticho.

pán profesor

Plavovláska medzičasom vyrástla v krásnu mladú dámu, momentálne sa pripravujúcu na maturity. Posledný ročník na strednej škole si spestrila návratom na televízne obrazovky, keďže je to práve ona, kto v seriáli Pán profesor rozháda kamarátov Adama a Charlieho.

Laura sa tentokrát predstaví ako študentka Lena a sestra hereckého kolegu Krištofa Králika. Zároveň je ale aj priateľkou spomínaného Adama, čo vytvorí v scenári ústrednú zápletku, vrcholiacu fyzickou potýčkou. Napínavé pokračovanie príbehu si budete môcť pozrieť v premiérovej epizóde už dnes večer – 14. septembra.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

pán profesor

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Panprofesor.markiza