Dobrá správa pre všetky diváčky TV Markíza, ktoré ostali sklamané po odvysielaní posledného dielu výborného slovenského seriálu Sestričky. Príbehy z nemocničného prostredia sa totiž už čochvíľa vrátia na obrazovky, pričom k známym hrdinkám pribudnú i úplne nové tváre.

O pár týždňov tomu bude rok, čo TV Markíza obohatila svoju programovú štruktúru o nový seriál Sestričky, ktorý bol prepletený emotívnymi príbehmi hlavných hrdiniek či neľahkými osudmi pacientov. Po dlhšej pauze však zo Záhorskej Bystrice prichádzajú konečne dobré správy.

Sestricky

,,V apríli sme začali točiť a do októbra by sme mali skončiť,” koncom júna nám poskytol exkluzívne vyjadrenie mladý herecký talent Ladislav Jáger, ktorý sa v druhej sérii predstaví v úlohe lekára. Podľa posledných informácií zverejnených samotným webom modrožltej televízie sa ale na nové časti môžeme tešiť už v septembri, pričom na svete je aj prvá upútavka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Markíza zverejnila i mená nových hercov, ktorí pribudnú k stálej štvorici sympatických sestričiek. Okrem Dany Košickej, Kristíny Svarinskej, Anikó Vargovej a Kristíny Madarovej tak v zdravotníckej rovnošate uvidíme napríklad Viki Valúchovú, Helenu Krajčiovú či Elenu Podzámsku.

Viki Valúchová

Viki valuchova

Helena Krajčiová

Elena Podzámska

Sestričky 2. séria – upútavka

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/ena_podzamska, helena_krajciova, tvmarkizaofficial,