V poslednej dobe ostali divákom najsledovanejších seriálov len oči pre plač, nakoľko televízie museli kvôli krízovému stavu viaceré vydarené projekty z obrazoviek stiahnuť. Je preto príjemným spestrením dozvedieť sa, že na kanáli Doma už v pondelok večer štartuje svieža novinka, ktorá nejednému ženskému očku parádne ulahodí.

Romantická stanica svoje verné fanúšičky rozhodne nesklame. Kým iné slovenské televízie musia v období prísnych bezpečnostných opatrení siahať po archívnych epizódach, práve Doma nasadzuje neokukaný turecký seriál s názvom Cennet.

almila ada

V hlavných rolách seriálu o krásnej žene, bojujúcej od detstva s neľahkým osudom, sa stretli dvaja mimoriadne sympatickí umelci. Herečke Almile Ade, ktorú poznáme aj z telenovely Kúsok zo mňa, bude robiť spoločnosť jeden z najkrajších mužov Turecka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Do atraktívnej brunetky sa zahľadí jej príťažlivý kolega a žiadaný model v jednej osobe Berk Atan. Sympaťák s podmanivým pohľadom sa okrem vyštudovaného herectva pýši titulom Najkrajší model Turecka 2012 a je úplne jasné, aké črty u neho dominujú.

Nielen perfektne vyrysované telo, ale tiež pôvabný úsmev či atraktívny zjav, vďaka ktorému sa 28-ročný fešák stal i tvárou pánskej kozmetiky, budú od dnes súčasťou známej slovenskej televízie. V čase krízovej situácie kvôli zúriacej pandémii koronavírusu bude lákavá zahraničná novinka pre dámske duše určite veľkým pohladením!

Berk Atan herec

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/berkatan, Pexels.com