Prominentní zaľúbenci Robo Vittek a Martina Grešová len prednedávnom fanúšikov potešili opätovným zblížením. Dvojica si mesiac po rozchode k sebe znovu našla cestu a na najnovších záberoch žiari šťastím. Málokto by ale možno povedal, že bývalá Misska má za sebou radikálnu premenu vizáže.

Martina sa do povedomia širokej verejnosti dostala vďaka pôsobeniu vo finále súťaže krásy, no odvtedy prešlo už niekoľko rokov. Dnes je z nej úspešná a mimoriadne atraktívna podnikateľka, módna návrhárka a v neposlednom rade láska slávneho športovca Róberta Vitteka.

Vittek

Šikovná kočka ale najnovšie priaznivcov poriadne zaskočila príspevkom, na aký by sa odhodlala máloktorá mediálne známa osobnosť. Bývalá Misska totiž zalovila v albume spred pár rokov, odkiaľ vytiahla neuveriteľne prekvapivú fotku – pri pohľade na krátkovlasú blondínku s plnšími krivkami je priam neuveriteľné, že na snímkach sa skutočne nachádza Martina Grešová len štyri roky dozadu.

Sympatická návrhárka si dovolila poznamenať pár slov na tému atraktívnych žien a ich úspechu v živote, pričom zároveň dámam poskytla vlastný návod na to, ako sa stále udržiavať v TOP forme. Kráska údajne stravovanie obmedzila na dve porcie denne, vzdala sa určitých druhov potravín a pohyb sa stal neoddeliteľnou súčasťou jej života. Hoci aj na snímke z roku 2015 vyzerá perfektne, dnes jej to predsa len pristane ešte viac!

Martina Grešová kedysi

Martina Grešová

Martina Grešová dnes

Martina Grešová

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/kdebolotambolo | Foto: Instagram/kdebolotambolo, Robertvittek