Kim Kardashian, ktorá patrí medzi najsledovanejšie celebrity na svete, sa už stala akousi ikonou určujúcou najnovšie módne trendy. Posledné zábery exotickej krásky tak priniesli obrovské prekvapenie!

Kim je známa občasnými vlasovými premenami, aké by si mnohé iné ženy dovoliť nemohli. Populárna experimentátorka má údajne tendenciu vyberať si farbu vlasov na základe svojho aktuálneho vnútorného nastavenia či nálady. Tentokrát sa však zjavila s výzorom, ktorý ju zmenil takmer na nepoznanie.

kim kardashian

Najpopulárnejšia sestra z rodiny Kardashianiek bola totiž prichytená, ako vychádza zo štúdia odetá do vyzývavého červeného kostýmu – a nielen to! Trojnásobná mamička dokonalému outfitu prispôsobila i celkovú vizáž vrátane účesu, čím na seba strhla všetky pohľady.

Kim Kardashian ohúrila verejnosť ohnivo červeným odtieňom, ktorý z nej v okamihu spravil zvodnú dračicu. Horúce zábery známej Američanky so skrátenou červenou hrivou sa sociálnymi sieťami začali šíriť rýchlosťou svetla – slávna Kardashianka zase raz dokázala, že vie byť ženou mnohých tvárí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Instagram/#Kimkardashian, Kimkardashian

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.